Obchod
Roman Vlnka ROGA
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Dolné Vestenice
- Od roku
- 1999
- IČO
- 36 883 506
Roman Vlnka ROGA
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 972 23 Dolné Vestenice
- Na trhu od
- 1. marca 1999
- IČO
- 36 883 506
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 27
- rokov na trhu
- 1999
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Roman Vlnka ROGA
Roman Vlnka ROGA – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dolné Vestenice. Podniká od 1. marca 1999.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad maloobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti, veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti a sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Roman Vlnka ROGA
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 36 883 506
- Dátum vzniku
- 1. marca 1999
- Miesto podnikania
- 972 23 Dolné Vestenice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prievidza, vložka č. 307-14614
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Roman Vlnka ROGA zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Maloobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti
-
Veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti
-
Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
-
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Roman Vlnka ROGA?
Miesto podnikania je v obci 972 23 Dolné Vestenice.
Čím sa Roman Vlnka ROGA zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….
Aké je IČO – Roman Vlnka ROGA?
IČO je 36 883 506.
Odkedy podniká Roman Vlnka ROGA?
Podnikanie začalo 1. marca 1999. Na trhu pôsobí 27 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.